Çiçekçi Arif Kimdir

Uzun yıllardır İzmir’de Buca çiçekçileri arasında faaliyet gösteriyor, özel günler için çiçek aranjman hizmeti veriyoruz. Mutlu günlerinizi rengarenk çiçeklerimizle neşelendiriyoruz.

Mevsim çiçekleriyle tasarımlarımızı gerçekleştiriyor, doğal bir görünüm kazandırıyoruz. Yapay çiçeklerin yanı sıra mis gibi kokan doğal ve renkli çiçekler kullanmayı tercih ediyoruz. Gelin çiçeği dışında saç aksesuarınızda kullanmanız için minimal ve açık renk tonlarında çiçeklerle de saçınızı doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Damat bey için de el buketiniz uyumlu damat yaka çiçeği hazırlığı da yapabiliyoruz.

Buca da Güvenilir Çiçekçi

Çiçekçi Arif olarak hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil! Gelin arabası süsleme hizmeti veriyor ve kişiye özel farklı tasarımlar yapıyoruz. Organizasyonlar için Çiçekli çelenk hazırlayabiliyoruz. Kız isteme merasiminiz için de rengarenk çiçeklerimizden istediğinizi seçebiliyorsunuz.

İzmir gelin çiçeği hizmeti veren işletmelerden biriyiz ve özel günlerinde kaliteli hizmet almak isteyen tüm çiftleri Çiçekçi Arif Mağazamız’a davet ediyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle isteklerinize en iyi cevabı verebiliyoruz. Siz de hizmetlerimiz hakkında detayları öğrenmek ve bize ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.