Vazoda 41 Adet Beyaz Gül

Stok Kodu :

Normal Fiyatı :

299.00 

İndirimli Fiyatı :

259.00 

KDV Dahil

Kısa bir süre için..

Çiçek Hakkında

Beyazlığın saflığı ve masumiyetini yaşamak istiyorsanız tam size göre. Bol gül severlerin kırmızı gül dışında beyaz severlerin düşünce yapısı daha farklıdır. Kırmızı dikkat çekici olmayı , Beyaz masumluğu temsil eder. İçi beyaz gül dolu sevgilinize ve yakın çevrenize sürpriz yapmak isterseniz tam size göre. Kendilerinin hoşuna gideceği ve etkisinde kalacaktır. Kullanım alanı ofis ve ev içinde olabilir. Ofisin içinde odayı parlak etkisinde bırakacaktır. Kullandığımız çiçekler taze ve güvenli teslimat yapılmaktadır.

Buca Çiçekçi Arif

Sevginizi en iyi şekilde gösterebileceğiniz, en özel günlerin hediyesi çiçek göndermenin adresi. Buca çiçekçi arayan siz sevgili dostlarımızın ve sevdiklerinin hayatını uzun süredir renklendiriyoruz. Romantik özel bir gün için planladığınız çiçekleri sıradan şekilde değil, size özel hayal ettiğiniz biçim ve renkte sıfırdan tasarlıyoruz. Yılların vermiş olduğu buca en iyi çiçekçi tecrübesiyle tasarım çiçek siparişlerinizi en iyi şekilde hazırlıyoruz. 

Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi yakınındaki çiçekçileri arıyorsanız doğru adres Çiçekçi Arif. Seyfi Demirsoy çiçek göndermek istiyorsanız eğer hastaneye çiçek göndermek için çok yakınız. Aynı şekilde Buca Tıp çiçek göndermek ya da Tınaztepe Hastanesi çiçek göndermek için de bizi tercih edebilirsiniz. Deneyimli kuryelerimiz ile çiçeğinizi tam zamanında ve zarar görmeden teslim ediyoruz. 

Covid-19 Pandemi kurallarına %100 tam anlamıyla riayet ediyoruz. Mağazamızı her gün temizliyor, çiçeklerimizin bakımını her gün yapıyoruz. Çiçek siparişi sırasında ve çiçek gönderme sırasında maskemizi takıyoruz. Her gün taze çiçek tedarik ederek mesleğimize ve müşterilerimize saygı gösteriyoruz.

Buca Çiçek Siparişi | Çiçekçi Arif
Hizmet Bölgeleri

Buca en şık çiçek tasarım evine hoş geldiniz. 60 dakika da çiçek teslimatı yapıyoruz. Üstelik kendi aracımızla ve hijyen kurallarına uyarak. Tecrübeli kaliteli çiçekçi olan Çiçekçi Arif, 18 yıllık tecrübesini tasarladığı tüm buketlere sevgi ile aktarıyor. 

Yan taraftaki haritada da görüldüğü gibi Buca çiçek gönder siparişlerinizi titizlikle hazırlayıp teslim ediyoruz. Buca çiçekçi numarası için 0 232 448 74 24 çiçekçi telefon arayabilirsiniz.  Çiçek siparişlerinizi geç saatlere kadar alabiliyor, hazırlayıp teslim edebiliyoruz. Çiçekçi Arif – Hayatınız Bizimle Renklensin.